Promocija knjige "Kako je fudbal porastao"

Pozivamo Vas na promociju knjige „Kako je fudbal porastao“, autora Mihajla Todića, dugogodišnjeg novinara i urednika Sportskog žurnala.

Materijal za knjigu, koju autor u podnaslovu predstavlja i kao istoriju igara sa loptom „od drevnog Egipta do viktorijanske Engleske, preko Grčke, Rima, Kine, Japana, Okeanije, Južne i Severne Amerike, Italije i Francuske do Britanije” do naših dana, autor je prikupljao 18 godina, pisao je čitavih 12 meseci, da bi konačno 2015. godine ugledala svetlost dana.

Osim ovoga, valja pomenuti da je Todić autor osam knjiga, a posebno treba izdvojiti monografiju FSS „110 godina fudbala u Srbiji”, kao i dve monografije OFK Beograda.

Promocija će se održati u sredu 09. marta 2016. godine sa početkom u 12.30 časova, u Amfiteatru Fakulteta za sport i turizam (Novi Sad, Radnička 30a, II sprat).

U razgovoru o knjizi, osim autora, učestvuju:

• Prof.dr Zlatko Ahmetović, Predsednik saveta Fakulteta,
  • Doc.dr Miroslav Radoman, internacionalni instruktor suđenja i
  • Milan – Lane Jovanović, bivši reprezentativac Srbije i saradnik na Fakultetu

Dobro došli, očekujemo Vas!