Nastava na tvrđavi

Studenti našeg Fakulteta sa odseka Psihologije (druga godina) i Turizma (treća godina), su u sklopu nastave na predmetu Upravljanje procesima komunikacije sa potrošačima sa svojim profesorkama Violetom Zubanov i Ivanom Mišković, danas posetili Petrovaradinsku tvrđavu i oprobali se u svojim budućim profesijama.

Studenti turizma su se okušali u ulozi turističkih vodiča i prezentovali nam zanimljivosti o Petrovaradinskoj tvrđavi i o našem voljenom gradu Novom Sadu i ostalim zanimljivostima. A naši budući psiholozi realizovali su radionicu u kojoj smo nešto novo naučili o Asertivnoj komunikaciji.

Lepo smo se družili, stekli nova iskustva i znanja i iskoristili sunčan dan u prirodi. Uspeli smo i da zabeležimo ovaj događaj fotografijama.

Sastavile: Maja Vasiljević, Aleksandra Crvenko i Maja Trivunčić, studentkinje II godine Psihologije