Održana radionica na temu „Kako se izboriti sa „teškim“ klijentima?“

Na Fakultetu za sport i turizam održana je, u sredu 31. maja, edukativna radionica na vrlo atraktivnu i, uvek aktuelnu temu: Kako se izboriti sa „teškim“ klijentima?

Cilj radionice bio je edukacija zaposlenih u turizmu, i to pre svega onih koji su u svakodnevom kontaktu sa potrošačima, o tome kako komunicirati sa „teškim“ klijentima i kako postupati u kriznim i konfliktnim situacijama sa kojima se svakodnevno suočavaju.

Učesnici radionice bili su predstavnici turističkih agencija iz Novog Sada, kao i zaposleni u kompanijama koje se bave telefonskom i direktnom prodajom, pa se tako kroz brojne primere iz prakse, razvila prilično živa diskusija o veštinama verbalne komunikacije sa agresivnim i nezadovoljnim potrošačima.

Učesnici su pokazali veliko interesovanje za nastavak ovakvog vida saradnje, tako da se u narednom periodu planiraju slični edukativni sadržaji.

Realizatori ovog događaja su bili prof. dr Violeta Zubanov, doc. dr Stanislava Popov i asistent MSc Ivana Mišković