Zaposleni na Tims.u

prof. dr Zlatko Ahmetović

redovni profesor, predsednik Saveta

zlatko.ahmetovic@tims.edu.rs

prof. dr Dragica Tomka

redovni profesor

dragica.tomka@tims.edu.rs

prof. dr Dušan Perić

redovni profesor, dekan

dusan.peric@tims.edu.rs

prof. dr Milan Nešić

redovni profesor

milan.nesic@tims.edu.rs

prof. dr Zoran Đokić

vanredni profesor

zoran.djokic@tims.edu.rs

prof. dr Vaso Jegdić

vanredni profesor

vaso.jegdic@tims.edu.rs

prof. dr Violeta Zubanov

vanredni profesor

violeta.zubanov@tims.edu.rs

prof. dr Romana Romanov

vanredni profesor

romana.romanov@tims.edu.rs

prof. dr Bojan Međedović

vanredni profesor

bojan.medjedovic@tims.edu.rs

prof. dr Dejan Čubrilo

vanredni profesor

dejan.cubrilo@tims.edu.rs

prof. dr Dušanka Đurović

vanredni profesor

doc. dr Svetlana Lazić

docent

svetlana.lazic@tims.edu.rs

doc. dr Vera Medić

docent

vera.medic@tims.edu.rs

doc. dr Dragica Koldžin

docent

dragica.koldzin@tims.edu.rs

doc. dr Bojana Radenković Šošić

docent / predavač jezika

bojana.radenkovic@tims.edu.rs

doc. dr Ivana Volić

docent

ivana.volic@tims.edu.rs

doc. dr Iva Škrbić

docent

iva.skrbic@tims.edu.rs

doc. dr Srđan Milošević

docent

srdjan.milosevic@tims.edu.rs

doc. dr Dušan Stupar

docent

dusan.stupar@tims.edu.rs

doc. dr Goran Tomka

docent

goran.tomka@tims.edu.rs

doc.dr Stanislava Popov

docent

stanislava.popov@tims.edu.rs

doc. dr Bogdan Tomić

docent

bogdan.tomic@tims.edu.rs

MSc Tatjana Jezdimirović

asistent

tatjana.jezdimirovic@tims.edu.rs

MA Danijela Čolić

predavač jezika

danijela.colic@tims.edu.rs

Mladen Tomić

predavač jezika

mladen.tomic@tims.edu.rs

doc. dr Ivana Mišković

docent

ivana.miskovic@tims.edu.rs

doc. dr Jelena Sokić

docent

jelena.sokic@tims.edu.rs

dr Slađana Grujić

sladjana.grujic@tims.edu.rs

MSc Adrijana Dozet

asistent

adrijana.dozet@tims.edu.rs

Mirjana Dimitrić

saradnik u nastavi

mirjana.dimitric@tims.edu.rs

prof. dr Zdravko Vitošević

prof. dr Biljana Vitošević

doc. dr Nada Padejski Šekerović

docent

nada.padejski@tims.edu.rs

Snežana Milović

Sekretar fakulteta

snezana.milovic@tims.edu.rs

Slobodan Krneta

Stručni saradnik

slobodan.krneta@tims.edu.rs

MSc Jovan Plećaš

Informatičar

jovan.plecas@tims.edu.rs

Danijela Zolotić

Referent za studentska pitanja

danijela.zolotic@tims.edu.rs

Andrea Jovanović

Referent za studentska pitanja

andrea.jovanovic@tims.edu.rs

Stevka Džakić

Higijeničar

sluzba.odrzavanja@tims.edu.rs